מוצרי אמבטיה

מיכאל מרכז הקרמיקה – מוצרים מעוצבים לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא חדר שבו אנו מבלים חלק לא מבוטל מזמנינו. זהו חדר שבו אנו נמצאים עם עצמינו בזמן איכות אישי, ולכן אנשים רבים משקיעים זמן ומאמץ בעיצוב של חדרי אמבטיה מיוחדים, בעיצובים אישיים אשר מתאימים לטעם האישי של כל אחד. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של מוצרי אמבטיה מעוצבים וייחודיים, המתאימים לכל סגנון של אמבטיה שבו תבחרו.

אלו מוצרים לחדר האמבטיה קיימים

מוצר אמבטיה כוללים פריטים ממגוון סוגים – כלים סניטריים במגוון גדלים, ריצוף וחיפויים וגם מוצרים נלווים. מיכאל מרכז הקרמיקה מציע בגלריה שלו מגוון מוצרי האמבטיה מכל הסוגים, החל מאמבטיות, אסלות, כיור אמבטיה, כלים סניטרים ועוד אחרים, דרך ברזים מעוצבים, פסיפסים לקישוט וחיפויי קירות מגוונים לאמבטיה, ועד למוצר אמבטיה משלימים כמו מעמדים לסבונים, למברשות אסלה, למגבות וכדומה. מוצרים לחדר האמבטיה של מיכאל קרמיקה מיובאים מן החברות הגדולות והאיכותיות ביותר, ומעצבים לכם חדר אמבטיה מושלם.
מחפשים מוצרים איכותיים בעיצובים מעניינים? פנו כבר עכשיו למיכאל מרכז הקרמיקה, ותוכלו לבחור מבין עשרות העיצובים הייחודיים שבגלריה.
החלטתם לפנק את עצמכם ואת הבית? מצוין! חשוב מאד להשקיע באווירה הנעימה והמתאימה בחדר האמבטיה, שהוא ללא ספק אחד המרחבים החשובים בבית. זה הזמן לנוח, להירגע, לעצור ולאסוף כוחות מחודשים.

הנה רשימה מומלצת וכמה טיפים

  • ראש מקלחת – אחד המוצרים החשובים ביותר, תסכימו איתנו. הכרחי שיהיה בחדר האמבטיה ראש מקלחת חזק ואיכותי, אשר מעביר את הזרם הכי טוב, הכי מהר, ואם אפשר – גם הכי מתוחכם. ישנם ראשי מקלחת אשר מציעים מספר מצבים או מספר פתחים, להנאה צרופה!
  • שטיח מקלחת – נשמע בנאלי, נכון? לא ממש. חשוב מאד שתרכשו שטיח איכותי, כזה שלא ספוג לכלוך ולחות, נשאר נקי לאורך זמן. אנו ממליצים על שטיח מסוג סיבים אקריליים, הוא יכול להחזיק מעמד זמן רב.
  • וילון לאמבטיה – לא תאמינו כמה הוילון המתאים משפר את ההרגשה בחדר האמבטיה. זה מכניס צבע, חיים, חיוניות, הקפידו לבחור את הוילון שמתאים לכם, ועדיף שיהיה מסוג בד או PEVA.
  • מושב אסלה – כבר עברו חלפו הזמנים הסטנדרטיים של מושבים רגילים ולבנים. ככל שתחכימו לבחור את סגנון המושב שמתאים לכם, מבחינת צבע ואופי, כך תשדרגו את איכות החיים שלכם בחדר האמבטיה. מומלץ לבחור מושב אסלה שעשוי מפוליאסטר, הוא קל משקל, מתנקה בקלות ועמיד לאורך זמן.
  • ארונית – זה בהחלט המוצר שישדרג לכם את החיים בכלל ובחדר האמבטיה בפרט. ישנם כיון סוגים שונים של ארונות וארוניות לאמבטיה, חלקם ממוקמים באופן הסטנדרטי מתחת לכיור, חלקם ארונות תלויים. היתרון שלהם הוא ביכולת האחסון שלהם, וכולנו יודעים כמה אחסון נדרש בחדר האמבטיה, נכון? חשוב שתבדקו את המידות הפנויות לצורך כך, כמו גם את השטח הפנוי שיש להם למיקום הארון. האם יש לכם ילדים קטנים? אם כן, לא בטוח שתרצו ארון מתחת לכיור, אולי ארון נתלה בו ישנם מדפים גבוהים, שם תוכלו להניח את מוצרי הקוסמטיקה, התרופות או גם מוצרי הניקיון, ישמש אתכם טוב יותר