כל הטיפים על בחירת כיור לאמבטיה

כיורים מונחים על השיש

הטרנדים החדשים בתחום כיור לאמבטיה כולל כיורים מונחים על השיש. הכיורים הללו אינם שקועים בתוך השיש אלא מותקנים מעל השיש כך שהם בולטים במיקומם. בעבר הם הותקנו בעיקר במקומות ציבוריים אך אט אט הם חדרו גם לבתים.

מעצבי הפנים הבוחרים עם הלקוחות את הקו העיצובי של חדרי הרחצה, מעניקים להם שפע אפשרויות של בחירה . כיור אמבטיה אפשר לרכוש בצורות גיאומטריות מפתיעות ומיוחדות כמו אליפטי, עגול, מלבני, עמוקים מעט או עמוקים במעט ועוד . כמו כן צורות ייחודיות המזכירות משושה או שילוב של צורה אליפטית עם מלבן. הכיורים הללו מגיעים גם במגוון צבעים כמו לבן, שמנת, אדום שחור ואפילו צהוב. קשת הצבעים והצורות מקשה מאד על בחירת הכיור הנכון ביותר לכל חדר אמבטיה.

כיורים שקועים בתוך השיש

על ארון האמבטיה מתקינים משטח שיש בצבע ובמרקם המתאים ובתוכו מתקינים כיור שקוע . כך הכיור אינו בולט והגובה הוא אחיד. גם הכיורים השקועים מוצעים בשלל גוונים, גדלים וצורות מיוחדות.

כל לקוח בוחר את הדגם הנראה לו המתאים ביותר תוך התחשבות במספר הילדים או המבוגרים שיצטופפו כל בוקר סביב הכיור וזאת כדי ליצור את הסביבה הפונקציונלית ביותר לכל משפחה.

שיש הכולל כיור

אפשרות נוספת היא הזמנת משטח שיש, יחידה אחת הכוללת גם שקע רחב המשמש ככיור וכך אין צורך לרכוש כיור אמבטיה . השימוש באפשרות זו הולך ופוחת. רוב הלקוחות רוכשים כיור בולט או שקוע.

איכות המוצר

כיור אמבטיה חייב להיות מוצר איכותי בטיב מעולה. היבואנים מקפידים לרכוש סחורה המיוצרת במפעלים אמינים בעולם, בעלי קווי יצור המבוססים על טכנולוגיה חדשנית . כל כיור עובר במפעל בקרת איכות קפדנית ביותר כך שלא יהיה בו כל פגם או שריטה.

צביעת הכיורים נעשית בשיטות ייחודיות כך שהכיורים הצבעוניים ישמרו על צבעם המקורי לאורך שנים, לא יחול שינוי בצבעם והם לא ידהו עם הזמן.

חומרי גלם ליצור הכיורים

המפעלים השונים מייצרים כיורים מחומרי גלם איכותיים ביותר, שיש, אקרילי, גרניט או זכוכית . לכל אחד מהחומרים הללו הצביון המיוחד שלו, בצבע, בחוזק החומר, במבנה הצורני ובנראות שהיא כליל היופי והשלמות.

שילוב כל הכלים הסניטריים

חדרי רחצה מושלמים בנויים משילוב יפהפה של כל הכלים הסניטריים. הם ממוקמים האחד בסמוך לאחר, תוך יצירת נוחות מקסימלית ודי מקום עבור כולם. אפשר לרכוש את כל הכלים הסניטריים בצבע זהה לדוגמה שמנת או לרכוש בצבעים שונים וליצור הרמוניה של צבעי פסטל עדינים שייצרו יחד אווירה נפלאה בחדרי האמבטיה.