אביזרי מקלחת

אביזרי מקלחת – אביזרים ייחודים לחדר המקלחת!

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בית, אף על פי שהוא נחשב לעיתים לזניח. חדר האמבטיה הוא חדר אינטימי, שבו אנו מעניקים לעצמנו זמן איכות ופינוק אישיים, ולכן עיצוב של אמבטיה, מקלחת וחלקים אחרים של חדר האמבטיה חשוב ומשמעותי מאד. זהו המקום בו אנו מקדישים זמן לעצמנו, נרגעים ומתרעננים בתחילתו של יום, בסופו, וכמובן גם באמצעו.

מיכאל מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של אביזרי מקלחת ולאמבטיה מעוצבים ויפהפיים אשר מתאימים לסגנונות עיצוב מגוונים ומעשירים את חדר האמבטיה.

אביזרי מקלחת הם כל אותם פריטים קטנים אשר הופכים את המקלחת לנוחה יותר, מעוצבת יותר ויפה יותר. אביזרי המקלחת יכולים להיות, למשל, מעמד לסבונים למקלחת, ידית למגבות, מחזיקים מעוצבים למברשות אסלה או חומרי ניקוי אחרים, מעקות ביטחון מעוצבים, ראשי טוש מעוצבים וייחודיים למקלחת, ועוד.

מיכאל רחמים – מרכז הקרמיקה מציע מגוון רחב של אביזרים לאמבטיה ותוכלו לראות בתצוגה שלנו גם ארון מקלחת מדהים, כולם באיכות גבוהה ומוקפדת ובעיצובים מרשימים, עדכניים ומגוונים, כדי שכל אחד יוכל למצוא את האבזרים האהובים עליו.

אחד המקומות החשובים ביותר בבית הוא חדר המקלחת, מסכימים איתנו?

אנו מבלים בו פחות בחדרים אחרים כגון הסלון, המטבח, חדר השינה, ונדמה לפעמים שהוא לא מקבל את תשומת הלב הנאותה בשל כך. לכן, יותר ויותר אנשים משתדלים לשדרג את המקום המיוחד הזה עם אביזרי מקלחת מפנקים.

מה זה אומר? קודם כל, חשוב שתהיה לכם הרגש נעימה ביותר כאשר אתם בחדר המקלחת. אם גם אסלת השירותים בחדר זה, שימו לב לקשט אותה כראוי: שטיחון מפנק, כלי לאחסון נייר הטואלט באופן נוח ונגיש, אסלה יפהפייה עם עיצוב צבע שמתאים לכם (רצוי מחומר פוליאסטר שמחזיק מעמד לאורך זמן), פח אשפה קטן – וכמובן שהאחידות בצבעים חשובה פה. אין זה אומר שהכל חייב להיות באותו צבע, בסך הכל שהצבעים יהיו תואמים.

יש לכם שידה במקלחת? ארון תלוי? הם מצליחים לאחסן את כל הציוד והדברים שחשוב להם שיהיו נגישים? אנו ממליצים לכם לחשוב על שדרוג לטובת איכות החיים שלכם ולרכוש שידה או ארון מתאימים יותר. זאת על מנת לוודא שנוח לכם במקום שהנוחיות היא מילת המפתח. אין לכם מספיק מקום לאחסון? אין בעיה, יש היום המון פתרונות יצירתיים עבור חדרי מקלחת, אשר לוקחים בחשבון את הקושי במקום פנוי ומתכננים עבורכם ארונות עומדים, תלויים, וכן הלאה.

אם אתם מתלבטים לגבי ארון חדש, עומד או תלוי, תנו לנו לעזור לכם למצוא את מה שהכי מתאים לכם.
ישנם כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון:

  • – מה השטח הפנוי לטובת הארון?  חשוב למדוד בדיוק ולרכוש את הארון שמתאים לכם ולחדר האמבטיה מבחינת הגודל.
  • – האם הוא קרוב למים של האמבטיה? חשוב שנשמור על איכות המוצרים ונשתדל למקם אותם במקום בטוח מבחינת רטיבות, על אף כי החומרים מהם עשוי הארון עמידים למים ונשמרים זמן רב.
  • – האם יש ילדים קטנים בבית? אם יש ילדים קטנים בבית, כדאי לחשוב על מיקום ארון גבוה ולא מתחת לכיור.

מחפשים אביזרים לחדר המקלחת?

פנו כבר עכשיו למיכאל מרכז הקרמיקה ותיהנו ממגוון גדול וייחודי של מוצרים קרמיקה. אנו במרכז הקרמיקה עושים את מיטב המאמצים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, מלווה בייעוץ מקצועי ואישי, אל עבר השינוי שאתם מבקשים לעשות בביתכם. אנו מבינים את משמעות השינוי, וגם כשמדובר בשינוי של חדר הרצה בלבד, למשל, ולא של כל הבית, הרי כי כבודו של חדר הרחצה במקומו מונח.